słowo o mnie

Wcale mnie nie dziwi, że jesteś na tej stronie. To rozsądne, że chcesz mnie lepiej poznać, zanim porozmawiasz ze mną o swoich finansach.

Gdy w 2002 roku rozpoczynałem studia w Szkole Głównej Handlowej zawód doradcy finansowego w Polsce w zasadzie nie istniał. Moją drogę zawodową skierowałem wówczas w stronę branży marketingowej. W tym czasie zdobyłem cenne doświadczenia zarówno w polskich, jak i zagranicznych korporacjach mogąc pracować przy projektach dla takich firm jak Nissan, Sony, Samsung czy Orange.

Do branży finansowej tak naprawdę trafiłem przypadkiem, z jednej strony motywowała mnie chęć dalszego rozwoju i zmiany, z drugiej ciekawość czy poradzę sobie samodzielnie w nowej nieznanej dla mnie dziedzinie. I tak od ponad 10 lat związany jestem z firmą Phinance S.A., w której jako pierwszy współpracownik przeszedłem  wszystkie szczeble kariery od początkującego doradcy finansowego do stanowiska Partnera.

Największą satysfakcję w mojej pracy sprawia mi, gdy pomagam klientom uniknąć błędów w podejmowaniu decyzji finansowych, które mogą być bardzo kosztowne. W większości jesteśmy finansowymi samoukami, bo przecież nie uczą nas tego w szkole. Niestety...nauka na własnych błędach, zwłaszcza tych finansowych, bywa bardzo bolesna.

Moją rolą poza edukacją finansową klientów jest dbanie o to by produkty finansowe, z których korzystają, służyły im i ich rodzinie jak najlepiej. Świat finansów jest dynamiczny, brakuje czasu, by z chłodną głową przeanalizować umowy, aby mieć pewność, że masz w ręku rozwiązanie, które zagwarantuje Ci pieniądze i spokojną przyszłość.

Pewnie dlatego klienci cenią sobie moją pomoc i przychodzą do mnie z rekomendacji osób, którym pomogłem bezpiecznie zainwestować oszczędności, wziąć kredyt na korzystniejszych warunkach, czy finansowo zabezpieczyć rodzinę w razie najgorszego - a to jest dla mnie dowód na najwyższą jakość usług, które oferuję.

Kim jestem prywatnie?

Mężem Gosi i tatą Mikołaja i Olka. Uwielbiam sport, zwłaszcza tenisa, w którego gram od dziecka. Zimą zamieniam się w zapalonego snowboardzistę. Latem najchętniej wybieram windsurfing oraz kitesurfing. Po godzinach lubię ugotować coś smacznego dla mojej rodziny i przyjaciół. Szczególnie cenię smaki kuchni śródziemnomorskiej. Sporo czytam, od jakiegoś czasu przeważnie na głos - bajki na dobranoc.

najwyższa jakość usług

Moje wartości

zaufanie

To fundament mojej współpracy z klientami, oparty na długofalowej i trwałej relacji

uczciwość

Liczby nie kłamią, koniec wątpliwości czy gdzieś możesz dostać lepsze warunki

transparentność

Wiesz na czym ja zarabiam i dlaczego nie będę polecał Ci produktów, których nie potrzebujesz

kompetencje

Jako doradca EFPA dbam o swój stały rozwój zawodowy, warunkujący utrzymanie Certyfikatu

odpowiedzialność

Majątek to odpowiedzialność, miej pewność, że powierzasz swoje finanse w odpowiednie ręce

Kontakt ze mną

Wydaje mi się, że teraz znasz mnie już znacznie lepiej. Dlatego chcę zadać Ci jedno pytanie. Jeżeli w życiu jak i w sprawach finansowych tak jak dla mnie, dla Ciebie również ważne są: szczerość, rozsądek, zaufanie i stały kontakt, to czy odpowiadałby Ci styl współpracy ze mną oparty na tych zasadach?


Jeżeli tak, to napisz do mnie hello@jakubluszczyk.pl lub zadzwoń +48 535 060 042.

Możesz również skorzystać z poniższego formularza.

Umów się na bezpłatną konsultację

* pola wymagane

Phinance S.A. / Equator I (2 piętro)
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

tel. 535 060 042
hello@jakubluszczyk.pl

Bądź na bieżąco